Poziv na sudjelovanje u obilježavanju Međunarodnog dana obitelji

25.05.2016. 08:18

Udruženje “Baranja” organizira obilježavanje Međunarodni dan obitelji (službeni datum 15.svibnja) organiziranjem druženja na prostoru Osnovne škole Čeminac. Druženje će se održati 28. svibnja 2016. godine.

Udruženje „Baranja“ poziva obitelji s djecom da se pridruže događanju i provedu ugodan dan u druženju sa svojom djecom, prijateljima i drugim obiteljima. Prostor oko škole je primjeren za različite sadržaje.

Možete se izležavati uz knjigu u šumarku ispunjenom ptičjim pjevom, možete ponijeti različite rekvizite (sportske i društvene igre) jer oko škole su dostupne i travnate i tvrde podloge. Možete si zabavu organizirati sami ili s prijateljima, ali se možete pridružiti i sadržajima koje organizira Udruženje „Baranja“.

PROGRAM događanja je slijedeći:

10,00 sati start  biciklijade BARANJA 2016. (Osijek, Belišće, Beli Manastir  prijava obvezna);

11,00 sati – sastanak članova Mreže pružatelja socijalnih usluga SOS-NET  u OŠ Čeminac;

12,00 sati  Predstava/mjuzikl „IŠARANA PRIČA“ u organizaciji Udruge ZVONO iz Belišća i učenika

OŠ M.P.Katančića iz  Valpova  u OŠ Čeminac;

12,30 sati – demonstracija pružanja prve pomoći u jednostavnijim nezgodama:

ODCK Darda i

GDCK Valpovo;

13,00 sati  natjecanja:

nošenje jaja u žlici (štafetno, 4 igrača);

skakanje u vreći (štafetno, 4 igrača);

potezanje užeta (ekipno),

spora vožnja biciklom;

pikado

14,00  sati  ručak za sve sudionike;

15,00    sati  povratak biciklista.

Iskoristite dan za druženje s djecom i prijateljima.

Lijepe uspomene  na zajednički provedeno vrijeme pamte se dulje od dana u trgovačkom centru i kupnje još jedne nepotrebne stvari.

Događanje je dio projekta „Novi pristup provedbi  mjera obiteljsko pravne zaštite“ koji financira Ministarstvo socijalne politike i mladih RH.

S radošću Vas pozivamo i očekujemo,

Projektni tim Udruženja „Baranja“