Udruženje „BARANJA“ na danima „Otvorenih vrata udruga 2019“

16.05.2019. 13:35

Udruženje „Baranja“ ove je godine sudjelovala na manifestaciji „Dani otvorenih vrata udruga 2019“ koja ima za cilj informiranje javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. Udruga kao korisnik projekata iz programa „ZAŽELI“ uključila se na manifestaciju 11. svibnja 2019. godine u sklopu tradicionalnog projekta „Obiteljski dan – biciklijada Baranja 2019“ koji se odvijao u mjestu Lug. Tom prilikom predstavljao se dugogodišnji rad lokalnoj i široj zajednici, uz poseban naglasak na aktualne projekte iz programa „ZAŽELI“.

Manifestaciju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske osmu godinu za redom kako bi se otvaranjem vrata udruga u određenom danu ili danima svim zainteresiranim građanima i široj javnosti približile aktivnosti udruga u različitim područjima djelovanja. Tom prilikom građani mogu sudjelovati u brojnim aktivnostima, te se upoznati s različitim društveno korisnim projektima i programima te mogućnostima volontiranja.