Hrvatski radio prvi program snimio prilog o projektu „Pomoć sebi i drugima“

19.10.2018. 15:50

18.listopada 2018. godine Udruženje Baranja posjetila je ekipa Prvog programa Hrvatskog radija s ciljem snimanja radio emisije o projektu „Pomoć sebi i drugima.

Ekipa je, zajedno s direktorom Udruženja g. Miloradom Nenadovićem, posjetila korisnike Stjepana i Maricu Banek u Popovcu, gdje su, o iskustvima vezanim uz provođenje projekta, razgovarali s korisnicima, zaposlenicama Ankicom Ferkov i Katicom Đurinić koje ih obilaze i koordinatoricom Jadrankom Kukić.

Osim toga, ekipa je posjetila i korisnika Kiš Šandora u Lugu i korisnicu Elizabetu Krištofić u Bilju, te tom prilikom razgovarali s korisnicima, zaposlenicama Melindom Vaš, Timeom Nospak, Slađanom Domazet te koordinatoricom Jelenom Vujčić.

Emisija će biti emitirana u sklopu redovite emisije Hrvatskog radija „Civilno društvo“.