Pripreme za skori početak rada žena i pružanje usluga krajnjim korisnicima, osobama u potrebi

27.06.2018. 14:41

Dana 26.06.2018. g. u  prostorima udruge u Lugu s početkom u 10:00 h održana je edukativna radionica na temu pravilne uporabe i održavanja bicikala koje je Udruženje „Baranja“ sukladno Ugovoru o nabavi robe od 11.05.2018. g. zaprimila od isporučitelja Extreme Sport d.o.o. iz Osijeka.

Gospodin Slaven Getoš, član uprave Extreme Sport d.o.o., je upoznao nazočne buduće korisnice bicikala o pravilnoj uporabi i održavanju te uvjetima jamstva za bicikle koji su kupljeni za potrebe terenskog rada u provedbi projekta „Pomoć sebi i drugima“.

Prema sklopljenom Ugovoru o nabavi robe od 11.05.2018. i isporučenih 25 bicikala član uprave Extreme Sport d.o.o. gosp. Getoš  je kao ovlašteni predstavnik dao dodatnu mogućnost da nabavljena bicikla u okviru ove isporuke se mogu mijenjati staro za novo kada da se steknu uvjeti i namjera od Udruženja „Baranja“.